Приклад рекламного тексту

Завдання: написати текст з ключовими словами на головну сторінку сайту для людей, що надає послуги з копірайту. Обсяг тексту - 2500 знаків, унікальність 100% по текст.ру. У статті повинні бути списки і підзаголовки. Вартість - 60 грн. за 1 тис. знаків.
Результат

Успішна робота будь-якого ресурсу у всесвітній мережі залежить від декількох найважливіших чинників. Перший - це технічна підтримка сайту, або установка CMS (системи управління контентом), установка якого може зайняти лічені хвилини. У той же час, на виконання другого пункту - настройки - може піти далеко не один день. Обидві стадії створення сайту, незалежно від його спрямованості, є обов'язковими.

Не менш важливою складовою успішної роботи порталу є інформаційний і текстовий контент, від якості якого залежить подальша перспектива розвитку інтернет-ресурсу. Дослівний переклад слова «контент» з англійської - зміст. У випадку з роботою у всесвітній мережі, більш прийнятним тлумаченням може стати слово «наповнення», особливо, якщо воно застосовується до тексту, зображень, відео та іншої інформації, що використовується для розміщення на сайті.

Чому не варто «позичати» контент?

Серед новачків існує думка про те, що наповнювати сайт оригінальними матеріалами - зовсім необов'язково, адже всесвітня мережа пропонує користувачеві величезну кількість інформації, яку просто можна «запозичити» з інших ресурсів, звичайно ж, залишивши посилання на першоджерело. Проте, подібне «запозичення» у всесвітній мережі вважається по-справжньому «поганим тоном», а як показує практика, сайти, які використовують «крадений» контент, розкручувати набагато складніше, ніж ресурси, наповнені по-справжньому унікальною інформацією.

Саме тому інформаційним змістом сайту, незалежно від його виду, рекомендується займатися самостійно. Разом з тим, далеко не кожна людина здатна створити по-справжньому якісний продукт інтелектуальної праці через банальну відсутність творчої жилки. В такому випадку, купити статті - це найбільш оптимальний варіант наповнення сайту. Зокрема, мова йде про текстовому наповненні сторінок нового порталу, незалежно від його спрямованості.

Особливості текстового контенту

Написання статей, новин та інших видів текстової складової сайту здійснюється за допомогою копірайтингу і рерайтингу. У першому випадку авторські статті для сайтів створюються з нуля, тому унікальність мається на увазі тут за замовчуванням. Суть рерайтингу ж полягає в переказі текстів інших авторів своїми словами. Варто відзначити, що в більшості випадків вартість рерайту в кілька разів нижча написання тексту «з нуля», однак при правильному підході якість рерайту може бути вищою, ніж першоджерело. Саме тому наша компанія пропонує рерайт та копірайт за однією ціною.

Компанія «Інтелект-нова» пропонує увазі вебмайстрів повний перелік послуг з наповнення сайтів дійсно якісним і унікальним матеріалом. Нашими послугами є:

  • рерайтинг та копірайтинг текстового контенту;
  • наповнення і підтримка сайтів, форумів;
  • SEO-оптимізація і підбір пошукових запитів;
  • постійне написання новинних статей;
  • публікація і автоматизація заробітку на біржах посилань.

Згуртований колектив досвідчених фахівців, які займаються написанням новинарних, інформаційно-пізнавальних, рекламних і SEO-текстів, здатний оперативно справлятися з великими обсягами роботи, надаючи замовнику готовий унікальний текст в повній відповідності з вказаними вимогами і можливістю подальшого доопрацювання.

Фахівці компанії «Інтелект-Нова» здатні створювати якісний текст не тільки російською, а й українською та англійською мовами. Ми пропонуємо:

  • унікальний текст будь-якої тематики;
  • seo копірайт з підбором ключів;
  • рекламні тексти.

Ознайомитися зі статистикою роботи наших авторів і переконатися в тому, що ми здатні справлятися з великими обсягами завдань, можна прямо на головній сторінці порталу Intellect-Nova!

Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє врахувати всі вимоги замовника і вносити корективи по ходу або після закінчення виконання роботи, в повній відповідності до технічного завдання. Досвід роботи і широкий кругозір наших фахівців дозволяє надавати покупцям дійсно якісний і унікальний текстовий контент незалежно від тематики.

Крім створення нового тексту відповідно до побажань клієнта, увазі вебмайстрів пропонується магазин готових статей, за допомогою яких наповнення сайту контентом може проводитися більш оперативно. Перевага подібного нововведення полягає в тому, що замовникові зовсім не обов'язково складати технічне завдання - готові тексти публікуються разом з даними про відсоток унікальності та переліком ключових слів.

Якщо вам потрібен свіжий, оригінальний і цікавий текстовий контент, написаний «живою» мовою «для людей», автори сайту «Інтелект-Нова» здатні створити саме те, що вам потрібно!

Автор: Златоуст · 03.11.2016 19:39 · Примеры работ