Приклад сео тексту

Завдання: написати текст з ключовими словами на головну сторінку сайту для людей, що надає послуги з копірайту. Обсяг тексту - 2000 знаків, унікальність 100% по текст.ру, вода - 15%, спам - 45%. У статті повинні бути списки і підзаголовки. Вартість - 100 руб. за 1 тис. знаків.
Результат

Сила слова вражає. Ми відтворюємо думки на папері так природно, як і дихаємо, не надаючи цьому належного значення. Слово може порадувати, засмутити, подарувати людині надію. Контент для сайту - такі ж слова, що є, мабуть, найпотужнішою зброєю, яка нами недооцінюється.

Успіх будь-якого бізнесу залежить від того, що і кому ми говоримо, як підносимо людям товари (послуги). Гарантія успіху - якісний текст, який формує контент сайту, що може з звичайного відвідувача зробити постійного клієнта. Недостатньо створити сайт, розкрутити його, прорекламувати. Щоб зацікавити людину, потрібно наповнити його змістовним текстом. Він допоможе покупцеві «захотіти» купити товар, скористатися послугами компанії. Як завоювати довіру клієнта, зробити так, щоб він купив товар? Відповісти на питання зможуть фахівці компанії «Intellect-nova», в яких можна замовити тексти для сайту.

Хороший контент робить бізнес успішним, неякісний - працює проти компанії. Не потрібно думати, як підібрати ключові слова, правильно розставити їх по тексту. Ви можете замовити текст для сайту і продовжувати займатися своїми справами в той час, як досвідчені копірайтери зроблять все за вас!

Від чого залежить успішність статті для сайту?

Написання тексту - складна, трудомістка задача. У цій справі краще довіритися професіоналам, якими є копірайтери компанії «Intellect-nova». Які тексти ми пропонуємо?

  • Тексти для основних розділів;
  • Тематичні статті для спеціальних розділів;
  • Інформація про товари і послуги;
  • Новини;
  • Огляди;
  • Рекламні матеріали.

Перед написанням тексту копірайтери досконало вивчають діяльність замовника, його продукцію, послуги, роботу конкурентів. Щоб відвідувачі вибрали сайт, необхідно створити контент кращий, ніж пропонують конкуренти.

Функції контенту

Ваш сайт знаходиться в ТОП-10 пошукових систем. Це не дає гарантії, що відвідувач його вибере. Вихід є. Необхідно створити рекламний контент. Як це зробити, знають наші фахівці, які володіють технікою переконання. Вони можуть створювати безвідмовний вплив на людей, що відвідали сайт.

Визначившись з тим, що таке контент, яке значення він має, можна сказати, що він продає, просуває та інформує клієнтів. Довіривши створення контенту професіоналам, ви отримаєте якісні тексти, здатні зробити компанію успішною і прибутковою.

Автор: Златоуст · 03.11.2016 19:38 · Примеры работ