Приклад унікального тексту

Завдання: текст з унікальністю 100% для головної сторінки компанії, що надає послуги копірайтингу. Використати 2 ключа.
Результат:

Перше, на що звертають увагу інтернет-користувачі під час пошуку компанії, яка продає продукцію чи послуги - це корпоративний сайт. У свою чергу, він є досить важливою складовою іміджу компанії, тому від того, як він заповнений, залежить багато чого.

Виходячи з цього, наповненню сайту варто приділити особливу увагу.

Загальновідомо, що частиною контенту будь-якого сайту є стаття. В першу чергу, вона повинна бути написана просто і зрозуміло, і, що важливо, зі змістом. Замовлений текст на сайт з безліччю ключових слів, звичайно ж, може заманити на сайт відвідувачів, але не перетворить їх в потенційних покупців.

Цілком логічно виникає питання - «Про що слід писати?»

Текстовий контент сайту може складатися з:

  • опису послуг або товарів, які компанія може надати. Чим докладніше і зрозуміліше вони описані, тим легше з ними розібратися і ознайомитися;
  • текстів про компанію;
  • довідкової інформації.

Саму інформацію про основну діяльність компанії, її переваги та якість виконання замовлень, раціональніше розмістити прямо на головній сторінці. Саме її, в більшості випадків, і будуть відвідувати люди. У разі, якщо інформація на головній сторінці не приверне увагу відвідувачів - вони точно залишать сайт і продовжать пошуки.

Не втрачайте потенційних клієнтів - зверніться до професіоналів своєї справи компанії «Intellect-Nova», тут можна замовити тексти для сайту будь-якої тематики. Ми не тільки допоможемо вам наповнити сайт текстовим контентом, але й зробимо все, щоб за допомогою наших текстів ви отримали більше відвідувачів.

Під час безпосередньої роботи над замовленнями ми керуємося наступними правилами:
1. Чим простіше текст - тим краще. Ми намагаємося не зловживати складними мовними зворотами або виразами.
2. Важливу інформацію або головну думку ми завжди пишемо спочатку, щоб відвідувач точно знав, про що піде мова далі.
3. Текст повинен виглядати «смачно». Ніхто не буде читати статтю, написану одним абзацом, без використання списків і підзаголовків. Ми знаємо як «смачно» подати текст.
4. Писати текст правильно - як по орфографії, так і дотримуючись усіх правил пунктуації. Наші тексти після ретельних перевірок потрапляють до замовників без помилок.

В іншому залишається справа за малим - стежити і аналізувати загальний стан сайту. Виходячи з переваг користувачів, надалі можна оновлювати і наповнювати сайт необхідним матеріалом. Завдяки цьому рейтинг вашого сайту буде ефективно рости, тим самим, збільшиться цільова аудиторія для ваших товарів та послуг.

Автор: Златоуст · 03.11.2016 19:38 · Примеры работ