Статьи

SEO text

Автор: Златоуст · 03.11.2016 19:40 · Примеры работ

Text content is a crucial factor that influences the level of website attendance.

Unique text example

Автор: Златоуст · 03.11.2016 19:39 · Примеры работ

It’s not a very complicated task to write an article for a website.

Приклад рекламного тексту

Автор: Златоуст · 03.11.2016 19:39 · Примеры работ

Серед новачків існує думка про те, що наповнювати сайт оригінальними матеріалами - зовсім необов'язково, адже всесвітня мережа пропонує користувачеві величезну кількість інформації, яку просто можна «запозичити» з інших ресурсів, звичайно ж, залишивши посилання на першоджерело. Проте, подібне «запозичення» у всесвітній мережі вважається по-справжньому «поганим тоном», а як показує практика, сайти, які використовують «крадений» контент, розкручувати набагато складніше, ніж ресурси, наповнені по-справжньому унікальною інформацією.

Приклад сео тексту

Автор: Златоуст · 03.11.2016 19:38 · Примеры работ

Сила слова вражає. Ми відтворюємо думки на папері так природно, як і дихаємо, не надаючи цьому належного значення. Слово може порадувати, засмутити, подарувати людині надію. Контент для сайту - такі ж слова, що є, мабуть, найпотужнішою зброєю, яка нами недооцінюється.

Успіх будь-якого бізнесу залежить від того, що і кому ми говоримо, як підносимо людям товари (послуги). Гарантія успіху - якісний текст, який формує контент сайту, що може з звичайного відвідувача зробити постійного клієнта. Недостатньо створити сайт, розкрутити його, прорекламувати. Щоб зацікавити людину, потрібно наповнити його змістовним текстом. Він допоможе покупцеві «захотіти» купити товар, скористатися послугами компанії. Як завоювати довіру клієнта, зробити так, щоб він купив товар? Відповісти на питання зможуть фахівці компанії «Intellect-nova», в яких можна замовити тексти для сайту.

Приклад унікального тексту

Автор: Златоуст · 03.11.2016 19:38 · Примеры работ

Загальновідомо, що частиною контенту будь-якого сайту є стаття. В першу чергу, вона повинна бути написана просто і зрозуміло, і, що важливо, зі змістом. Замовлений текст на сайт з безліччю ключових слів, звичайно ж, може заманити на сайт відвідувачів, але не перетворить їх в потенційних покупців.

Пример рекламного текста

Автор: Златоуст · 03.11.2016 19:37 · Примеры работ

Успешная работа любого ресурса во всемирной сети зависит от нескольких важнейших факторов. Первый – это техническое содержание сайта или «движок», установка которого может занять считанные минуты. В то же время, на выполнение второго пункта – настройки – может уйти далеко не один день. Обе стадии создания сайта, вне зависимости от его направленности, являются обязательными.

Пример сео-текста

Автор: Златоуст · 03.11.2016 19:37 · Примеры работ

Сила слова впечатляет.

Пример уникального текста

Автор: Златоуст · 03.11.2016 19:37 · Примеры работ

Первое, на что обращают внимание интернет-пользователи во время поиска необходимой им компании - это корпоративный сайт. В свою очередь, он является достаточно важной составляющей имиджа компании, поэтому от того, как он заполнен, зависит многое.

Бизнес план отеля

Бизнес план отеля

Автор: Златоуст · 30.10.2016 13:13 · Бизнес-план

Организация гостиничного бизнеса в практически незанятой нише мини-отелей и небольших гостиниц – дело весьма затратное, но очень рентабельное и привлекательное в плане непрерывного интереса со стороны потенциальных клиентов. Несмотря на размеры инвестиций, при должном подходе, данный вид предпринимательской деятельности окупиться буквально через 3-4 года, что мы и подтвердим расчетами бизнес плана отеля.

Бизнес план канцелярского магазина

Бизнес план канцелярского магазина

Автор: Златоуст · 30.10.2016 13:11 · Бизнес-план

Несмотря на то, что сегодня в стране сложилась сложная экономическая ситуация, на рынке канцелярских товаров наблюдается положительная тенденция: все больше покупателей отдают предпочтение товарам российского производства, которые не уступают по своему качеству зарубежным аналогам. Стоимость таких товаров стала доступной для всех категорий населения. Благодаря этому многие предприниматели, работающие в данной сфере, имеют возможность организовать бизнес по продаже канцтоваров без значительных затрат.

Всього 44 на 5 сторінках