Примеры работ

Selling text

Автор: Златоуст · 03.11.2016 19:40

If you’re having a hard time keeping your head above the water every time it comes to writing texts, you might just be ready for an easier way out.

SEO text

Автор: Златоуст · 03.11.2016 19:40

Text content is a crucial factor that influences the level of website attendance.

Unique text example

Автор: Златоуст · 03.11.2016 19:39

It’s not a very complicated task to write an article for a website.

Приклад рекламного тексту

Автор: Златоуст · 03.11.2016 19:39

Серед новачків існує думка про те, що наповнювати сайт оригінальними матеріалами - зовсім необов'язково, адже всесвітня мережа пропонує користувачеві величезну кількість інформації, яку просто можна «запозичити» з інших ресурсів, звичайно ж, залишивши посилання на першоджерело. Проте, подібне «запозичення» у всесвітній мережі вважається по-справжньому «поганим тоном», а як показує практика, сайти, які використовують «крадений» контент, розкручувати набагато складніше, ніж ресурси, наповнені по-справжньому унікальною інформацією.

Приклад сео тексту

Автор: Златоуст · 03.11.2016 19:38

Сила слова вражає. Ми відтворюємо думки на папері так природно, як і дихаємо, не надаючи цьому належного значення. Слово може порадувати, засмутити, подарувати людині надію. Контент для сайту - такі ж слова, що є, мабуть, найпотужнішою зброєю, яка нами недооцінюється.

Успіх будь-якого бізнесу залежить від того, що і кому ми говоримо, як підносимо людям товари (послуги). Гарантія успіху - якісний текст, який формує контент сайту, що може з звичайного відвідувача зробити постійного клієнта. Недостатньо створити сайт, розкрутити його, прорекламувати. Щоб зацікавити людину, потрібно наповнити його змістовним текстом. Він допоможе покупцеві «захотіти» купити товар, скористатися послугами компанії. Як завоювати довіру клієнта, зробити так, щоб він купив товар? Відповісти на питання зможуть фахівці компанії «Intellect-nova», в яких можна замовити тексти для сайту.

Приклад унікального тексту

Автор: Златоуст · 03.11.2016 19:38

Загальновідомо, що частиною контенту будь-якого сайту є стаття. В першу чергу, вона повинна бути написана просто і зрозуміло, і, що важливо, зі змістом. Замовлений текст на сайт з безліччю ключових слів, звичайно ж, може заманити на сайт відвідувачів, але не перетворить їх в потенційних покупців.

Пример рекламного текста

Автор: Златоуст · 03.11.2016 19:37

Успешная работа любого ресурса во всемирной сети зависит от нескольких важнейших факторов. Первый – это техническое содержание сайта или «движок», установка которого может занять считанные минуты. В то же время, на выполнение второго пункта – настройки – может уйти далеко не один день. Обе стадии создания сайта, вне зависимости от его направленности, являются обязательными.

Пример сео-текста

Автор: Златоуст · 03.11.2016 19:37

Сила слова впечатляет.

Пример уникального текста

Автор: Златоуст · 03.11.2016 19:37

Первое, на что обращают внимание интернет-пользователи во время поиска необходимой им компании - это корпоративный сайт. В свою очередь, он является достаточно важной составляющей имиджа компании, поэтому от того, как он заполнен, зависит многое.

Пример финансового отчета, написанного BUSINESS PLAN ONLINE

Автор: Златоуст · 25.10.2016 16:49

Для осуществления деятельности ООО «ЕвроСэконд» необходимо подсчитать инвестиции. Для организации бизнеса компании потребуется основной и оборотный капитал. Основным капиталом являются необоротные активы.

Всього 13 на 2 сторінках